OBAVIJEST O ODRŽAVANJU TRIBINE „RATNI PUT 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA„ U KNINU

  • Published in NOVOSTI

Ovim putem pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike postrojbe i  članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ iz Šibensko-kninske županije te ostale  koji se tamo trenutno nalaze na ljetovanju ili slično, da nazoče  tribini pod nazivom „Ratni put 7. gardijske brigade „Puma“. Tribina se održava u Konferencijskoj dvorani Veleučilišta „Marko Marulić“ u Ulici kralja Petra Krešimira IV broj 30, u Kninu, s početkom u 12,00 sati dana 4.8.2022. godine (četvrtak) u organizaciji Udruge Časnički zbor HVO RH i grada Knina. Sudionici tribine su dr.sc. Jakša Raguž, brigadni general Željko Dvekar te predsjednik i tajnik Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, Robert Puja i Jurica Šare.

 SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.