POZIV NA POLAGANJE VIJENACA POVODOM DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA TE 27. GODIŠNJICE VRO „OLUJA“

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge da nazoče polaganju vijenaca i paljenju svijeća u četvrtak, 4. kolovoza 2022. godine u 9,00 sati kod Križa branitelja na Gradskom groblju Varaždin povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, te 27. godišnjice VRO „Oluja“

 Molimo sve sudionike da dođu 15 minuta ranije u obilježjima postrojbe ili udruge (majica, beretka i sl.).

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.