POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA I 27. OBLJETNICE VRO „OLUJA“ U VARAŽDINSKOM TOPLICAMA, GREBENGRADU, GORIČANU I UDVDR OGRANAK VARAŽDIN

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog pripadnika i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge i sve hrvatske branitelje iz Domovinskog rata da nazoče obilježavanjima povodom Dana pobjede i Domovinske zahvalnosti  i Dana hrvatskih branitelja, te 27. obljetnice VRO „ OLUJA“.

Molimo da nazočite u obilježjima Udruge sa beretkom događanjima kako slijedi:

 

- Grebengrad ( kod Novog Marofa), 03. kolovoza 2022. godine s početkom u 14 sati  

 

- Grad Varaždinske Toplice, 05.kolovoza 2022. godine s početkom u 7,30 sati

 

- Općina Goričan, 05.kolovoza 2022. godine s početkom u 9,30 sati

 

- UDVDR Ogranak Varaždin ( Memorijalno- rekreacijski centar hrvatskih branitelja Varaždin),

  1. kolovoza 2022. godine s početkom u 9 sati.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.