PREDSTAVLJEN MURAL U GRADU VARAŽDINSKE TOPLICE

 • Published in NOVOSTI

U petak dana 11.11.2022. godine u suradnji Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Grada Varaždinske Toplice predstavljeni su murali u Gradu Varaždinske Toplice. U sklopu „Godine Puma“ i dana Grada Varaždinske Toplice izradili smo 2 murala. Naši murali s motivom 7. gardijske brigade „PUMA“ nalaze se na trafostanicama u Zagrebačkoj ulici i Ulici kralja Tomislava. Murali su dimenzije 2x2 metra, a autor murala je zagrebački umjetnik Kruno Tuđen - Thorn. Izrađeni murali u Varaždinskim Toplicama dio su aktivnosti oslikavanja murala diljem Hrvatske kojima je cilj promocija 7. gardijske brigade „PUMA“ i njezinih pripadnika, a sve u sklopu obilježavanja „Godine Puma“, tj. 30. obljetnice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“. U izradu murala uključene su jedinice lokalne samouprave i Ministarstvo hrvatskih branitelja, a glavni pokretač i organizator je Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

 

Zahvaljujemo Gradu Varaždinske Toplice i gradonačelnici Dragici Ratković na suradnji i predstavnicima udruga proisteklih iz Domovinskog rata na prisustvovanju predstavljanja murala.

 

 SEMPER PRIMUS

 • A

  A

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • B3

  B3

 • B4

  B4

 • C

  C

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.