DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove godine obilježava Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Udruga organizira odlazak u Škabrnju za bivše pripadnike 7. gardijske brigade, članove udruge i obitelji kako bi s dužnim poštovanjem odali počast žrtvama.

 

  1. studenog 2022. godine organizira se odlazak u ŠKABRNJU

 

ULAZ ČAKOVEC - Autobusni kolodvor - polazak 02:50

ULAZ VARAŽDIN - Parkiralište Varaždinsko groblje - polazak 03:15

ULAZ ZAGREB - NP Lučko - polazak 04:15

Predviđeno je sudjelovanje u obilježavanju Dana sjećanja u vremenu od 9,45 do 13,00 sati u Škabrnji. Nakon toga planiran je odlazak u grad Zadar. Polazak iz Zadra planira se u 17,00 sati, a dolazak u Varaždin oko 23,00 sata.

 Ovim putem pozivamo bivše pripadnike brigade „PUMA“ s područja Zadarske i Šibensko-Kninske županije ukoliko su u mogućnosti, da sudjeluju u protokolu obilježavanja Dana sjećanja.

Program Škabrnja

https://www.opcina-skabrnja.hr/2-opcina/36-program-obilje%C5%BEavanja-31-obljetnice-stradanja-%C5%A1kabrnje.html

 Također, pozivamo i bivše pripadnike brigade „PUMA“ s područja Vukovarsko-Srijemske županije i okolnih županija ukoliko su u mogućnosti da sudjeluju protokolu obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara.

Program Vukovar

https://www.vukovar.hr/plakati/16815-program-dani-sjecanja-na-zrtvu-vukovara-2022

 

 

 

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.