PROJEKCIJA FILMA - RATNE DRAME „ŠESTI AUTOBUS“

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo sve bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove udruge i sve hrvatske branitelje te članove njihovih obitelji da će se u subotu, 19. studenoga s početkom u 18:00 sati u kinu Gaj Varaždin u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta održati projekcija filma „Šesti autobus“.  Ulaz je slobodan.

Redatelj filma, Eduard Galić te scenarist i producent Dominik Galić u ratnoj drami prikazuju težak život nestalih Vukovaraca za vrijeme Domovinskog rata.

Pozivamo Vas da se odazovete u što većem broju na projekciji filma.

Poveznica - https://www.kinogaj.hr/sesti-autobus.html

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.