KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 11. DIO

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklom razdoblju članovi Udruge su u Primorsko-goranskoj, Bjelovarsko-bilogorskoj, Koprivničko-križevačkoj i Varaždinskoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Rene Karan, Vlado Škalac, Mato Sambol, Kristijan Miholjek, Stjepan Križanec, Goran Željezić, Željko Vodušek, Krešimir Kapeš, Željko Holi, Ivica Martinez, Stjepan Labaš, Dražen Obrstar, Ivica Kunštek, Robert Vrtovšnik, Zlatko Piberčnik, Darko Jačmenica, Josip Žiža, Damir Đurasek, Ivan Kovačević i Ivo Petković.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

Počivali u miru Božjem.

Damir Durasek