OTVORENJE MURALA U LEPOGLAVI I DODJELA ZAHVALNICE GRADA LEPOGLAVE

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo sve članove obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove udruge te njihove obitelji da dana 15. prosinca 2022. godine sudjeluju u aktivnostima povodom otvaranja murala u Gradu Lepoglavi i dodjele zahvalnice Grada Lepoglave svim djelatnim pripadnicima OS RH koji su ujedno bili i pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“.

 

Svečanost će se odvijati po sljedećem rasporedu:

-16.00 Predstavljanje murala povodom obilježavanja 30. obljetnice osnutka 7. gardijske           brigade „Puma“

            - mjesto: Parkiralište TKIC-a

 

-16.30 Povjesnica 7. gardijske brigade „Puma“ i dojdela zahvalnica

            -mjesto: Prostorije TKIC-a (tavan)

 

-17.45 Otvorenje izložbe „1992-2022 PUMA“

            -mjesto: prostorije PAS kluba Lepoglava

 

-18.30 Polaganje vijenaca i molitva

            -mjesto: spomen park

 

-19.00 Domjenak

            -mjesto: Restoran Ivančica

 

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.