BLAGDAN SVIH SVETIH I DUŠNI DAN – POZIV NA POLAGANJE VIJENACA

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da dana 31. listopada 2023. godine (utorak) s početkom u 09:30 sati nazoče polaganju vijenaca i paljenju svijeća kod Središnjeg križa na Gradskome groblju u Varaždinu povodom blagdana Svih Svetih.

Molimo da polaganju nazočite u obilježjima Udruge s beretkom.

Povodom Dušnog dana, u četvrtak, 2. studenog 2023. godine služit će se Sveta misa zadušnica u Katedrali „Uznesenja Blažene Djevice Marije“ u Varaždinu s početkom u 9:00 sati.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.