ODRŽAN 19. MEMORIJAL 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U ORIJENTACIJI

 • Published in NOVOSTI

Ovogodišnji 19. memorijal 7. gardijske brigade „Puma“ u orijentaciji održan je dana 15. i 16. lipnja 2024. godine na lokaciji TRC „Gora“ na Varaždin Bregu.

Prva etapa Memorijala održana je 15. lipnja 2024. godine na novoj orijentacijskoj karti „ Halić“. Utrka se bodovala za Kup Hrvatske i bila je na srednje staze.

Druga etapa Memorijala održana je 16. lipnja 2024. godine na istoj karti. Utrka je bila štafetno prvenstvo Hrvatske.

I ove godine, odaziv na utrke bio je velik u svim dobnim kategorijama. Pored domaćih, došli su natjecatelji i iz Slovenije, Mađarske i Kanade, a ukupno je nastupilo 300 natjecatelja na obje utrke, a na štafeti sudjelovalo je 50 različitih štafeta.

Svi rezultati mogu se pogledati na stranicama natjecanja: http://memorijal.blogspot.com/

Najbolji klub i osvajač pokala 19. memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ u orijentaciji je OK Japetić iz Zagreba.

Organizatori, Orijentacijski klub „Međimurje“ i Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ natjecanja su organizirali u suradnji s Ministarstvom hrvatskih branitelja koje je u najvećem dijelu sufinanciralo projekt natjecanja.

Ovim putem, zahvaljujemo se Ministarstvu hrvatskih branitelja, Varaždinskoj županiji, Croatia osiguranju, PU Varaždinskoj, Hrvatske šume d.d., DVD Varaždin Breg, i svim ostalima koji su nas poduprli u realizaciji 19. memorijala 7. gardijske brigade „Puma“. Naravno, zahvaljujemo se i članovima OK „Međimurje“ i članovima Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, njih tridesetak, koji su pomagali u organizaciji i realizaciji 19. memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ u orijentaciji.

Vidimo se dogodine na jubilarnom 20. memorijalu.

Čestitamo svim natjecateljima na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima

na 19. memorijalu  7. gardijske brigade „Puma“ u orijentaciji.

 

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Orijentacijski klub „Međimurje“

SEMPER PRIMUS

 • A

  A

 • A1

  A1

 • A2

  A2

 • A3

  A3

 • A4

  A4

 • A6

  A6

 • A7

  A7

 • A8

  A8

 • A9

  A9

 • B

  B

 • B2

  B2

 • B4

  B4

 • B5

  B5

 • B6

  B6

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

 • C4

  C4

 • C5

  C5

 • C6

  C6

 • C7

  C7

 • C8

  C8

 • C9

  C9

 • D

  D

 • D1

  D1

 • D2

  D2

 • D3

  D3

 • D4

  D4

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.