LIKOVNA KOLONIJA „25. GODINA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Likovno udruženje Varaždin organizirali su povodom 25. obljetnice osnivanja 7. gardijske brigade „PUMA“ likovnu koloniju na kojoj je sudjelovalo 26 eminentnih likovnih umjetnika iz Hrvatske i Slovenije. Likovna kolonija održana je 21. listopada na prostoru UDVDR Varaždin, vojarni u Optujskoj ulici u Varaždinu. Tom prilikom umjetnici su izrađivali slike i skulpture na temu 7. gardijska brigada „PUMA“, a tehnike koje su koristili bile su: ulje na platnu, akrili, akvarel, glina i kombinirane tehnike.  Nakon cjelodnevnog rada stvoreno je 35 umjetničkih djela koja su umjetnici poklonili našoj Udruzi, na čemu im se od srca zahvaljujemo. Na kraju dana upriličeno je i zajedničko druženje prilikom kojeg su umjetnicima također uručene zahvalnice na sudjelovanju.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.