SPORTSKA MANIFESTACIJA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA

  • Published in NOVOSTI

Povodom 25. godišnjice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“, u utorak 24. listopada, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ organizirala je sportsku manifestaciju „SEMPER PRIMUS“ u dvorani Graberje Varaždin. U holu dvorane bila je postavljena tematska izložba koja je prikazivala ratni put „PUMA“, a na manifestaciji su sudjelovali učenici iz sedam srednjih škola Varaždinske županije. Program je započeo svečanim otvaranjem manifestacije prilikom kojeg su sve prisutne pozdravili predsjednik Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ Robert Puja, zamjenik predsjednika Udruge Željko Dvekar, zamjenik varaždinskog župana Tomislav Paljak, zamjenik gradonačelnika Varaždina Zlatan Avar i saborski zastupnik Anđelko Stričak, nakon čega su uslijedili raznovrsni nastupi (plesne točke, glazbene točke, recitacije...) svih prisutnih škola. Kada su škole izvele svoje točke, krenuo je sportski dio manifestacije u kojem su miješane ekipe odigrale odbojkaške utakmice na dva terena. Program je završio podjelom medalja sa prigodnim znakom 7. gardijske brigade „PUMA“ odbojkaškim ekipama prilikom čega im je naglašeno, kako i sam naziv manifestacije govori, da su svi pobjednici. Također su dodijeljene i zahvalnice školama na sudjelovanju te gradu Varaždinu, Varaždinskoj županiji i Školskom sportskom savezu Varaždinske županije na pomoći u organizaciji ovog događaja.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.