Sv. misa u kapelici Sv. Juraja

  • Published in NOVOSTI

Povodom blagdana Svetog Juraja, zaštitnika policije, vojske i 7. gardijske brigade „PUMA“, u kapelici Sv. Juraja u bivšoj vojarni u Varaždinu, 23. travnja 2018. godine u 10,00 sati održati će se sveta misa.

Svetu misu predvodit će mons. Antun Perčić, generalni vikar Varaždinske biskupije.

Ovom prilikom Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ poziva obitelji poginulih, preminulih i nestalog, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge 7. gardijska brigada „PUMA“ kao i sve hrvatske branitelje i građane da svojom nazočnošću uveličaju ovu svetu misu.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.