Javni poziv

  • Published in NOVOSTI

Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je Javni poziv svim zaštićenim najmoprimcima, zaštićenim podstanarima i predmijevanim najmoprimcima koji su članovi obitelji smrtni stradalog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata i hrvatski ratni vojni invalidi iz Domovinskog rata i nisu stambeno zbrinuti

Temeljem članka 7. Zakona o izmjenama i dopuni Zakona o najmu stanova („Narodne novine“ broj 68/2018) Ministarstvo hrvatskih branitelja objavljuje Javni poziv radi podnošenja zahtjeva iz članka 28. b stavka 1. Zakona i to za osobe koje imaju status člana obitelji smrtno stradalog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata i status hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata, a radi plaćanje razlike između povećane zaštićene najamnine i zaštićene najamnine na dan 31. kolovoza 2018. godine i razlike između povećane naknade i naknade na dan 31. kolovoza 2018. godine, koju umjesto zaštićenog najmoprimca, zaštićenog podstanara, odnosno predmijevanog najmoprimca, koji je član obitelji smrtno stradalog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili hrvatski ratni vojni invalid iz Domovinskog rata i nije stambeno zbrinut, plaća Republika Hrvatska putem Ministarstva hrvatskih branitelja.

Javni poziv bit će otvoren do 20. listopada 2018. godine.

Tekst javnog poziva kao i pripadajući popratni obrazac dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.