POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, DANA HRVATSKIH BRANITELJA I 24. GODIŠNJICE VRO OLUJA U KRAPINI

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge da prisustvuju obilježavanju Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 24. godišnjice VRO Oluja u Krapini u petak, 2. kolovoza 2019. godine.

PROGRAM:

17,00 - polaganje vijenaca i paljenja svijeća na gradskom groblju u Krapini

17,15 - okupljanje pripadnika udruga veteranskih postrojbi ispred crkve sv. Nikole

17,30 - sv. misa u crkvi sv. Nikole

18,00 - formiranje hodne kolone udruga i veteranskih postrojbi  na čelu sa državnom zastavom i zastavama udruga i postrojbi i odlazak od crkve sv. Nikole prema mjestu održavanja svečanosti, uz pratnju GPO Krapina

18,30  - svečanost na Starom gradu u Krapini

          - intoniranje državne himne uz istovremeno podizanje zastave na glavnom jarbolu

          - počast poginulim i umrlim braniteljima minutom šutnje

           - kratko obraćanje gostiju

21,00   - završetak

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.