POZIV NA POLAGANJE VIJENCA POVODOM DANA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, DANA HRVATSKIH BRANITELJA I VRO OLUJA

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge da prisustvuju polaganju vijenca i paljenju svijeća kod Spomen obilježja braniteljima na Gradskome groblju u Varaždinu povodom Dana domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i VRO Oluja u subotu, 3. kolovoza u 9,00 sati. Molimo da polaganju nazočite u obilježjima Udruge sa beretkom.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.