POZIV NA SVEČANO OTVARANJE SPOMEN PARKA BRANITELJIMA IZ DOMOVINSKOG RATA OPĆINE BEDNJA

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge na svečanost otvaranja spomen parka braniteljima iz Domovinskog rata općine Bednja u srijedu, 14.8.2019 godine.

Program:

Srijeda, 14.8.2019.

16,00               - doček gostiju

16,30               - postrojavanje na trgu Sv.Marije i mimohod do spomen parka

17,00               - SVEČANO OTVORENJE SPOMEN PARKA

                        - himna RH

                        - prigodni govori

18,00               - domjenak pod šatorom uz nastupe KUD-ova i Limene glazbe DVD Bednja

19,00               - Sveta misa

20,00               - šator nastup Kumovi

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.