POZIV NA PALJENJE SVIJEĆE POVODOM POGIBIJE BIVŠEG PRIPADNIKA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ ROMANA RIBIĆA

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge „Puma“ da u srijedu, 14. kolovoza uoči otvorenja spomen parka hrvatskim braniteljima u Bednji koje će biti održano od 16,00 h pa nadalje, a povodom 24. godišnjice pogibije bivšeg pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ Romana Ribića, zajedno zapalimo svijeću na njegovom posljednjem počivalištu na gradskome groblju u Ivancu u 15,00 h.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.