CEREMONIJA PRIMOPREDAJE DUŽNOSTI ZAPOVJEDNIKA 2. MEHANIZIRANE BOJNE PUME

  • Published in NOVOSTI

U ponedjeljak, 16. rujna 2019. godine u vojarni 7. gardijske brigade „PUMA“ održana je ceremonija primopredaje dužnosti zapovjednika 2. mehanizirane bojne Pume. Dosadašnji zapovijednik bojne bojnik Zlatko Iživkić predao je dužnost novom zapovjedniku bojniku Stjepanu Jalžabetiću. Bojnik Stjepan Jalžabetić  je bivši pripadnik 7. gardijske brigade „PUMA“ od 1996. godine. Ceremoniji su nazočili zapovjednik GOMBR-e brigadir Mijo Validžić, brigadir Marijan Kretić, saborski zastupnik Anđelko Stričak, predstavnici Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Ogranak Varaždin i Udruga ratnih veterana 1. gardijska brigada „TIGROVI“ Podružnica Varaždin.

Ovim putem zahvaljujemo dosadašnjem zapovjedniku 2. MB Pume bojniku Zlatku Iživkiću na odličnoj suradnji i želimo mu puno uspjeha u radu na novoj dužnosti, i sigurni smo da ćemo u istom tonu nastaviti suradnju sa novim zapovjednikom bojnikom Stjepanom Jalžabetićem i 2. MB Pume kako bismo zajedno radili na očuvanju tekovina, digniteta i tradicije 7. gardijske brigade „PUMA“ te kako bismo mlađim naraštajima kroz povijesne činjenice, ali i kroz vlastita svjedočanstva, prenijeli cijelu povijest postrojbe „Puma“ i njezin utjecaj na tijek Domovinskog rata i stvaranje moderne i neovisne Republike Hrvatske.

 

 

 

 

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.