NASTAVAK, KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s akcijom postavljanja naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u Krapinsko - zagorskoj i Zagrebačkoj županiji  posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga pozivamo naše članove van Varaždina da se jave kako bi dogovorili preuzimanje krunica i svijeća na kontakt: Robert Puja, mob: 095/ 906-4824.

Počivali u miru Božjem.

Andrija Bajcer