ODRŽANA SVETA MISA POVODOM BLAGDANA SV. JURJA

 • Published in NOVOSTI

Dana 22. travnja 2022. godine povodom blagdana Svetog Juraja, zaštitnika policije, vojske i 7. gardijske brigade „PUMA“, u kapelici Sv. Juraja u vojarni 7. gardijske brigade „Puma“ u Varaždinu održana je koncelebrirana sveta misa. Svetu misu predvodio je biskup Varaždinske biskupije mons. Božo Radoš uz suslužje više svećenika.

Prije mise, obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, predstavnici vojske i policije, Javne vatrogasne postrojbe te predstavnici braniteljskih udruga u kapelici su zapalili svijeće za sve žrtve Domovinskog rata, a po završetku mise upriličen je prigodni domjenak u vojnom restoranu vojarne 7. gardijske brigade „Puma“.

Zahvaljujemo vlč. Ivici Horvatu i vlč. Vjekoslavu Vidačeku policijskim kapelanima Varaždinske i Međimurske županije,  vlč. Ivici Cujzeku i vlč. Ozrenu Bizeku  koji su pomogli u organizaciji sv. mise te mons. Boži Radošu, biskupu Varaždinske biskupije na održanoj sv. misi i svima koji su svojim dolaskom uveličali ovaj događaj.

 

 • 1

  1

 • 10

  10

 • 11

  11

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

 • 7

  7

 • 8

  8

 • 9

  9

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.