POZIV NA PREDSTAVLJANJE KNJIGE „BOJNA FRANKOPAN - PRVI HRVATSKI KOMANDOSI“ AUTORA TOMISLAVA ŠULJA

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ te članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da dana 12. prosinca 2023. godine nazoče predstavljanju knjige „Bojna Frankopan - Prvi hrvatski komandosi“ autora Tomislava Šulja s početkom u 18:00 sati u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Metel Ožegović“ (Varaždin, Franjevački trg 4).

Predstavljanje knjige organizirano je u suradnji sa Udrugom Bojna Frankopan SPGS HV te Hrvatsko memorijalno-dokumentacijskim centrom Domovinskog rata.

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.